دارالترجمه رسمی آناهیتا


نشانی: تهران، خیابان سهروردی شمالی، خیابان هویزه غربی، ابتدای خیابان یوسفی، پلاک ۲۵، طبقه ۵، واحد ۱۸
تلفن: ۸۸۵۳۷۷۸۲ و ۸۸۵۳۷۷۸۱
تلفن همراه: ۷۹۷۳ ۴۱۲ ۰۹۱۲
ایمیل:
ساعات کار:
شنبه تا چهارشنبه ۸:۳۰ تا ۱۸

پنج‌شنبه ۸:۳۰ تا ۱۴

 

 


«شرکت‌ها»

نوع مدرک

شرایط تأیید

مدارک لازم جهت تأیید

اساسنامه، صورتجلسه، شرکت‌نامه و اظهارنامه ثبت شرکت‌ها

اصل اساسنامه، صورتجلسه و اظهارنامه شرکت‌ها با مهر اداره ثبت شرکتها قابل ترجمه و تأیید می‌باشد.

رونوشت برابر با اصل اساسنامه شرکت‌ها با مهر و امضای اداره کل ثبت شرکت‌ها قابل ترجمه و تأیید است.

 

 

اوراق سهام

اسامی سهامداران شرکت و میزان سهم آنان، در صورت ذکر شرکت در شرکت‌نامه یا اظهارنامه یا روزنامه رسمی شرکت قابل ترجمه و تأیید است. چنانچه میزان سهام در روزنامه یا اساسنامه قید نشده باشد و مبلغ آن از 100.000.000 (صد میلیون ریال) بیشتر باشد، استعلام از شرکت صادر کننده سهام الزامی است.

اوراق سهام شرکت‌های سهامی عام با مهر و امضای شرکت صادرکننده قابل ترجمه و تأیید است.

اوراق سهام صادره از سازمان بورس قابل ترجمه و تأیید است.

اوراق سهام شرکت‌های سهامی خاص با ارائه روزنامه رسمی آن شرکت قابل ترجمه و تأیید است.

 

روزنامه رسمی

اصل روزنامه ی رسمی یا رونوشت برابر اصل آن توسط روزنامه ی رسمی قابل ترجمه و تأیید است.

 

گواهی‌های مالیاتی

گواهی نامه های مالیاتی با مهر ممیز قابل ترجمه و تأیید است. ترازنامه ی شرکت های دولتی با تأیید سازمان حسابرسی کشور و شرکت های غیردولتی با تأیید حسابرسان خبره و تأیید انجمن حسابرسان رسمی ایران قابل ترجمه و تأیید است. شرکت ها و موسسات حسابرسی نیز می توانند برای سایر شرکت ترازمالیاتی و سود و زیان تعیین نمایند در این صورت ارائه ی روزنامه ی رسمی شرکت حسابرسی جهت ترجمه و تأیید الزامی است.

 

لیست بیمه

لیست بیمه کارکنان شرکت ها همراه با برگه ی پرداخت حق بیمه یا با مهر شعبات سازمان تامین اجتماعی روی لیست بیمه ی کارکنان قابل ترجمه و تأیید است.

 

گواهی‌های بیمه

گواهی‌های صادره از شرکت‌های بیمه مانند بیمه ایران و غیره از جمله گواهی عدم پرداخت خسارت با مهر دفاتر نمایندگی شرکت‌های بیمه و یا شعبه مرکزی قابل ترجمه و تأیید است.

 

قراردادهای شرکت‌های خصوصی

قراردادهای تجاری منعقده بین یک شرکت ایران و خارجی که به دو زبان فارسی و خارجی تنظیم و ممهور به مهر اتاق بازرگانی باشد، قابل ترجمه و تأیید است. قراردادهای بخش دولتی تنظیمی به زبان خارجی قابل ترجمه و تأیید است.

 

کارت‌های اقتصادی

کارت‌های اقتصادی با مهر وزارت اقتصاد و دارایی قابل ترجمه و تأیید است.

 

 

ارسال به: افزودن به Blogmarks  افزودن به Digg  افزودن به cloob  افزودن به Mixx  افزودن به Faves  افزودن به MySpace  افزودن به Link-a-Gogo  افزودن به Furl  افزودن به Facebook  افزودن به Spurl  افزودن به Reddit  افزودن به Terchnorati  افزودن به Mister Wong  افزودن به StumbleUpon  افزودن به Google Bookmarks  افزودن به Backflip  افزودن به Ask  افزودن به Diigo  افزودن به Delicious  افزودن به Yahoo Bookmarks  افزودن به Newsvine  افزودن به Multiply  افزودن به Simpy  افزودن به Slashdot  افزودن به MyAOL  افزودن به Live  افزودن به Segnalo  افزودن به Twitter  افزودن به Yahoo MyWeb