خدمات > سرویس ویژه

دارالترجمه رسمی آناهیتا


نشانی: تهران، خیابان سهروردی شمالی، خیابان هویزه غربی، ابتدای خیابان یوسفی، پلاک ۲۵، طبقه ۵، واحد ۱۸
تلفن: ۸۸۵۳۷۷۸۲ و ۸۸۵۳۷۷۸۱
تلفن همراه: ۷۹۷۳ ۴۱۲ ۰۹۱۲
ایمیل:
ساعات کار:
شنبه تا چهارشنبه ۸:۳۰ تا ۱۸

پنج‌شنبه ۸:۳۰ تا ۱۴

 

 


برای رفاه حال هموطنان گرامی در سراسر کشور، دارالترجمه رسمی آناهیتا سرویس ترجمه رسمی ویژه هموطنان ساکن خارج از تهران بدون نیاز به مراجعه حضوری را راه‌اندازی نموده است. با استفاده از این سرویس هموطنان گرامی می‌توانند اصل اسناد و مدارک خود را به وسیله پست ارسال نموده و اسناد و مدارک ترجمه و تأیید شده را از طریق پست دریافت نمایند.

مراحل انجام کار به این شرح است:

۱. جهت اطلاع از مدارک مکمل ضروری برای تأیید ترجمه اسناد مورد نظر و حصول اطمینان از قابل ترجمه و تأیید بودن آنها، به بخش شرایط تأیید اسناد و مدارک پایگاه اینترنتی دارالترجمه آناهیتا مراجعه کنید یا در صورت داشتن پرسش‌های بیشتر، با شماره تلفن‌های ۸۸۵۳۷۷۸۲ و ۸۸۵۳۷۷۸۱ (۰۲۱) تماس بگیرید.
 

۲. اصل مدارک مورد نظر برای ترجمه به همراه مدارک مکمل مربوطه در صورت نیاز، به همراه کپی صفحه مشخصات پاسپورت کلیه افرادی که لازم است مشخصات آنها با مشخصات پاسپورتی آنها مطابقت داشته باشد، با آدرس کامل پستی (شامل کدپستی)، شماره تلفن ثابت (همراه با کد شهرستان) و شماره تلفن همراه خود را به نشانی پستی دارالترجمه آناهیتا ارسال نمایید. ارسال مدارک از طریق پست پیشتاز یا پست TPG توصیه می‌شود. همچنین لازم است زبان مورد نظر برای ترجمه، نوع تأییدات مورد نیاز («بدون تأیید با مهر مترجم رسمی دادگستری» یا «با تأیید دادگستری» یا «با تأیید دادگستری و وزارت امور خارجه») و تعداد نسخه‌های مورد نیاز ترجمه را به دقت مشخص نمایید.

۳. زمانی که بسته حاوی اسناد و مدارک شما توسط پست به دارالترجمه تحویل شد، مدارک توسط همکاران دارالترجمه رسمی آناهیتا بررسی می‌شود و با شما تماس گرفته می‌شود. به شما هزینه انجام کار، هزینه ارسال و زمان تحویل اطلاع داده می‌شود و از شما خواسته می‌شود هزینه‌های مربوطه را برای تأیید سفارش خود به حساب دارالترجمه واریز نمایید.

۴.  با پرداخت هزینه‌های مربوطه توسط شما و اعلام به دارالترجمه آناهیتا از طریق ایمیل
() یا تماس با شماره تلفن‌های 
۸۸۵۳۷۷۸۲ و ۸۸۵۳۷۷۸۱ (۰۲۱) سفارش شما تأیید می‌شود.

۵.  پس از آماده شدن سفارش شما، اصل مدارک به همراه ترجمه‌ها از طریق پست پیشتاز یا پست TPG به نشانی اعلام شده توسط شما ارسال می‌شود و شماره ره‌گیری بسته پستی از طریق پیامک برای شما ارسال می‌شود.

 
با ارسال هر یک از کدهای زیر به شماره پیامک ما ۳۰۰۰۴۰۲۵۵۵ اطلاعات تماس یا حساب‌های ما را بر روی تلفن همراه خود دریافت نمایید.

کد ارسالی به شماره
جهت دریافت پیامک
1 ۳۰۰۰۴۰۲۵۵۵  شماره تلفن و نشانی دارالترجمه رسمی آناهیتا برای مراجعه حضوری
2 ۳۰۰۰۴۰۲۵۵۵  شماره تلفن و نشانی پست الکترونیکی (ایمیل) دارالترجمه رسمی
  آناهیتا
3 ۳۰۰۰۴۰۲۵۵۵  شماره تلفن و نشانی کامل پستی دارالترجمه رسمی آناهیتا
4 ۳۰۰۰۴۰۲۵۵۵  شماره کارت بانک پارسیان
5 ۳۰۰۰۴۰۲۵۵۵  شماره حساب بانک پارسیان
 

نشانی کامل پستی دارالترجمه رسمی آناهیتا
تهران - خیابان سهروردی شمالی، خیابان هویزه غربی، ابتدای خیابان یوسفی، پلاک ۲۵، طبقه ۵، واحد ۱۸
کدپستی: ۱۵۵۱۹۱۳۱۴۳
تلفن:
۸۸۵۳۷۷۸۲ و ۸۸۵۳۷۷۸۱ (۰۲۱)      
ایمیل: 

ارسال به: افزودن به Blogmarks  افزودن به Digg  افزودن به cloob  افزودن به Mixx  افزودن به Faves  افزودن به MySpace  افزودن به Link-a-Gogo  افزودن به Furl  افزودن به Facebook  افزودن به Spurl  افزودن به Reddit  افزودن به Terchnorati  افزودن به Mister Wong  افزودن به StumbleUpon  افزودن به Google Bookmarks  افزودن به Backflip  افزودن به Ask  افزودن به Diigo  افزودن به Delicious  افزودن به Yahoo Bookmarks  افزودن به Newsvine  افزودن به Multiply  افزودن به Simpy  افزودن به Slashdot  افزودن به MyAOL  افزودن به Live  افزودن به Segnalo  افزودن به Twitter  افزودن به Yahoo MyWeb